jak otworzyć myjnie bezdotykową

ży im na tym, aby ich samochód został umyty w ekspresowym tempie. Trzeba przyznać, że ręczne mycie samochodów potrafi być bardzo udane i wpływać na wyraźną poprawę stanu samochodu. Dlatego zwłaszcza ręczne czyszczenie samochodów j

 jak otworzyć myjnie bezdotykową

Ręczne czyszczenie samochodów

Ręczne myjnie samochodowe cieszą się wciąż ogromną popularnością wśród kierowców, którzy chcą posiadać bardzo dokładnie umyty samochód, ale nie zależy im na tym, aby ich samochód został umyty w ekspresowym tempie. Trzeba przyznać, że ręczne mycie samochodów potrafi być bardzo udane i wpływać na wyraźną poprawę stanu samochodu. Dlatego zwłaszcza ręczne czyszczenie samochodów jest usługą przeprowadzaną przez wiele fachowych myjni samochodowych zatrudniających dobrze wykwalifikowanych pracowników. Tacy pracownicy zwykle są młodymi ludźmi, którzy są w stanie nawet w sobotę pracować przy czyszczeniu dużej liczby samochodów. Na koniec przeprowadzanych przez siebie prac mogą również ręcznie zająć się wycieraniem samochodów.


Środki używane w bezdotykowych myjniach samochodowych

Sposób obsługi bezdotykowych myjni samochodowych opiera się na najnowszej technologii. Są one wykorzystywane do tego, aby można było skutecznie wyczyścić cały samochód i sprawić, że jego wygląd znacznie się poprawi nawet pod względem czysto zapachowym. Dzieje się tak dzięki używanym podczas mycia samochodów środkom sprawiającym, że udaje się zaradzić wszystkim zapachom w nich obecnym, nawet tym, które są najbardziej intensywne. Wówczas mogą one z powodzeniem trafiać do sprzedaży lub do wypożyczenia na jakiś czas i stać się dla ich posiadaczy źródłem nowych dochodów. W każdym momencie będą oni mogli zrezygnować z wynajmu i znowu skorzystać z usług myjni wyposażonych w odpowiednie środki i narzędzia.


Czyszczenie_parą Technologiaedytuj

Woda jest podgrzewana w wytwornicy pary do około 180 °C, natomiast temperatura u wylotu dyszy może wahać się w granicach od 80° do 120° w zależności od temperatury otoczenia, długości węża parowego oraz jakości wytwornicy. Gorąca, sucha para emulguje tłuszcz, rozpuszcza brud i inne zanieczyszczenia oraz zabija mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni (większość z nich ginie już w temperaturze 85 °C). Skuteczność dezynfekcji w zależności od zastosowanego urządzenia i metody czyszczenia może przekraczać 99,5%.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą